Mount PBF - bo góry to nasza pasja!

Ogłoszenie


#1 2009-08-30 15:52:33

Akira

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 30
Punktów :   

FAQ

1. Czy muszę coś ściągać?
Nie. Mount PBF jest grą PBF(Play By Forum - Gra Przez Forum), jedynym warunkiem jest założenie konta.[/i]

2. Na czym polega gra?
Gra przenosi się gór. Stałym celem gry jest prowadzenie przygody w górach, musisz zdobywać specjalne kryształy, które możesz sprzedać na pieniądze, możesz kupić różne części ekwipunku, również grać w systemie gry drużynowej.

3. Czym są kryształy?
Kryształy są specjalnymi przedmiotami, wymienianymi na pieniądze. Można je zdobywać w Przygodzie.

4. Jak mogę uniknąć kary?
Po prostu musisz przestrzegać Regulaminu znajdującego się tutaj -> Regulamin.

5. Czy ściągane znajomych jest bezpieczne?
Tak, to jest w pełni bezpieczne. Nawet ściągaj znajomych! Forum potrzebuje nowych użytkowników.

6. Co to jest sygnatura?
To pole na Twoje dane postaci w grze. Niektóre wyróżnione są również w Dodatkowych Polach - Profil -> Dodatkowe Pola.

7. Czy mogę sam sobie zrobić sygnaturę?
Tak, ale prościej będzie gry Moderator Ci ją zrobi. Musisz tylko podać dane potrzebne do niej.

8. Jak mogę uczestniczyć w Przygodzie?
To bardzo proste! Musisz tylko założyć wątek w niej(Głównej - nie Dodatkach) pod tytułem (w tytule wpisujesz swój nick).

9. Jak mieć Przygodę w Dodatkach?
Musisz przekroczyć odpowiedni limit postów, aby w niej uczestniczyć.

10. Jak zdobywać pieniądze?
To proste. Za kryształy - jeden kryształ to równe 500$. Na początek otrzymujesz 5000$, na ekwipunek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akamichipbf.pun.pl www.nova.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.manganime.pun.pl www.menele.pun.pl